MÖBLER / Skåp & hyllor / Kryddhylla 5726732
nr 572 6732
Kryddhylla
Porslin, längd: 38, djup: 13, höjd: 28
Kondition: skador+lagningar
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 23 mars 2009
kl 19:15:25
500 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr